Мои старые рисунки

Yuri-chan

Пингвин тёмной ночи
Crystal Power
Регистрация
2 Июн 2008
Сообщения
1,489
Реакции
669
А я сейчас вспомню, что ли? Валялись уже отсканенные на флешке.
Кстаааати! У кого там мои рисунки по "Кроссвею" лежат? Кто мне обещал их отсканить?!
 

Yuri-chan

Пингвин тёмной ночи
Crystal Power
Регистрация
2 Июн 2008
Сообщения
1,489
Реакции
669
Случайно нашла свои рисунки ещё за 2002 год.  >__<"  Рисовалось сразу после моего вступления в СР.

 









 

Yuri-chan

Пингвин тёмной ночи
Crystal Power
Регистрация
2 Июн 2008
Сообщения
1,489
Реакции
669
Вирішила не створювати нову тему, адже колись і ці малюнки стануть старими. ))
Десь рік тому я знову почала потрошку малювати. Надихнула мене на це одна гра і дівчта з форуму цієї гри.
Спочатку малювала звичайним олівцем, потім перейшла на кольорові.
Одразу помітно, де перші мої роботи, а де пізніші. ?
Отже, спочатку монохромні...














 

Yuri-chan

Пингвин тёмной ночи
Crystal Power
Регистрация
2 Июн 2008
Сообщения
1,489
Реакции
669
А це малюнки-подарунки від Таємного Санти (тобто від мене ^^ )









 

Lilit

[поза]штатний глюк
Модератор
Crystal Power
Регистрация
4 Апр 2008
Сообщения
6,173
Реакции
1,331
Воу! Во-первых я мега-рад, что ты снова начала рисовать, во-вторых у тебя выходит очень круто. Прям я ничем не поспособствовал, а всё равно гордость за тебя берёт, ты большая умничка :3
А что за игра, если не секрет?
 

Yuri-chan

Пингвин тёмной ночи
Crystal Power
Регистрация
2 Июн 2008
Сообщения
1,489
Реакции
669
Ой, дякую!
Насправді, ти мені теж допомогла. Своєю підтримкою і розумінням, а також книжкою "Думай і дій як кіт!". До речі, практично те ж саме, що написано у книжці, мені каже і психолог. Дуже корисна книжечка. ^^
Гра називається "Елдарія". Граю на російському сервері, там дуже гарне ком'юніті. Жалкую, що довго не наважувалася писати на форумі.
Сама гра тобі, мабуть, не сподобається. Хоча, хто зна? До самої гри (особливо до її розробників) є багато претензій і зауважень, але, в цілому, вона мене надихає. І це головне, як на мене. ^_^
 

Lilit

[поза]штатний глюк
Модератор
Crystal Power
Регистрация
4 Апр 2008
Сообщения
6,173
Реакции
1,331
Аввв, котики - сила, книги - тоже. Если совместить прям вообще идеально. Я очень рад, что тебе зашло, солнце :3
Погуглил игру. То самое чувство, когда твои рисунки в разы лучше, чем официальная рисовка игры. Игра таки да, не совсем моё (да и мне пока Love Nikki за глаза хватает, в плане вдохновения особенно), просто правда заинтересовали персонажи, а тут вот. Буду на твои рисунки любоваться лучше :3
 

Yuri-chan

Пингвин тёмной ночи
Crystal Power
Регистрация
2 Июн 2008
Сообщения
1,489
Реакции
669
Твої слова - бальзам на мою самооцінку. Дякую. ^^
А персонажів в Елдарії створюють самі гравці (хоча на постерах ГГ у всіх однакова), а також вигадують власні історії, які бувають набагато цікавіші за саму гру.

І справді! Nikki! Хоча там такі професіонали її створюють, що я зі своїми малюнками боюся осоромитися. ?
 

Lilit

[поза]штатний глюк
Модератор
Crystal Power
Регистрация
4 Апр 2008
Сообщения
6,173
Реакции
1,331
Абсолютная правда же!
Да, я заметил, но таки в плане кастомайзинга Никки круче в разы. Алсо рисуй по Никки, божечки, на оф. канале не так много годного фанарта, как хотелось бы, да и конкурсов давно не проводили на эту тему, а зря. Ты круто рисуешь, кстати есть даже тренд у художников рисовать своих/чужих Никки.
umbrella_am.png
Это же по фану всё делается, наоборот интересно увидеть разные стили исполнения, а не строго как в игре :3
 

Yuri-chan

Пингвин тёмной ночи
Crystal Power
Регистрация
2 Июн 2008
Сообщения
1,489
Реакции
669
Ну, розробники "Елдарії", коли починали, були звичайними аматорами, тому і рівень в них не дуже. А "Ніккі" створювали професіонали. І це помітно. Але головне, що мені обидві гри цікаві по-своєму. )

Так, треба було б спробувати... Тоді, якщо хочеш, можу почати з твоєї Ніккі. Якщо не боїшся віддати її у мої кривенькі лапки, звісно. ? ? Кидай зображення сюди, або у телеграм. :з
 

Lilit

[поза]штатний глюк
Модератор
Crystal Power
Регистрация
4 Апр 2008
Сообщения
6,173
Реакции
1,331
Оу, тогда вдвойне круто, на самом деле, фанатские проекты в целом очень радуют, среди них есть куча годных вещей. Тут действительно главное фан, но всё же фанатские проекты в моих глазах выигрывают минимум потому, что изначально нацелены на игроков, а не на прибыль.

Без проблем, давай в телегу, а то я не знаю, что выбрать :3
 
Сверху