Манга Banana Bread no Pudding

Количество серий \ томов
1
Жанр
комедія, драма, повсякденність, психологія, романтика, shoujo я відмовляюся писати "шьоджьо", краще вже ромадзі
Год(ы) выхода
1978
Автор манги
Ooshima Yumiko
Предупреждения
жорстокість, насильство, аб'юз, психічні захворювання, суіцид
Альтернативное название
Banana Bread Pudding
Сюжет: з наближенням весілля старшої сестри Іра відчуває лише розпач, невпевненість і страх. Але несподівана зустріч з подругою дає не менш несподівану і дуже "слушну" кхм пораду: треба знайти хлопця. Але є одна проблема: ідеальний хлопець в уявленні нашої героїні - гей, який боїться аутингу.

сторінки з манги тре гуглити, але в мене є оце:
bez-imeni-png.994


Резюме: перша глава дивна, далі буде трошки легше, але по-перше це дуже сумна історія, а по-друге це той випадок, коли треба читати між рядків, бо мангака не планувала розтягувати сюжет на 10500 глав. Я не можу сказати, що я в захваті, віддаю перевагу трошки більш логічним і структурованим історіям, але ні про що не шкодую, буду придивлятися до іншої манги Оошіма Юміко, в неї цікавий підхід. Якщо ви раптом дивитесь на цю мангу, то це оті старі прекрасні роботи, які за квіточками і милими дівчатами з довгим білявим волоссям ховають книжки по психології і філософії, страждання і смерть. Вас попередили. Рекомендую.
 
Сверху