Аниме Arrow Emblem Grand Prix no Taka

Количество серий \ томов
44 TV
Жанр
драма, спорт
Год(ы) выхода
1977-1978
Студия
Toei Animation
Предупреждения
насильство, жорстоке поводження з тваринами
Альтернативное название
Super Grand Prix
Arrow Emblem: Hawk of the Grand Prix
Сюжет: Тодорокі Такая приймає участь в перегонах на саморобній машині і потрапляє в аварію. Поки він лежить в лікарні до нього приходить незнайомець, який пропонує продовжити кар'єру гонщика, якщо Такая зможе перебороти свій страх.


Вердикт: окей, я розумію, що це одне з перших аніме про перегони, але... всі недоліки підліткового аніме 70х (ГГ з впертістю барана, логікою ослінчика і японською нездатністю висловлювати думки і почуття прямо, хоча єдиний бонус - аніме це таки визнає) плюс спроби в драму в дусі “Hello. My name is Inigo Montoya. You killed my father. Prepare to die.” (с) The Princess Bride або якщо простіше "в нас нема ідей, давайте вб'ємо і/чи покалічимо когось з героїв ні за що!"... Я не знаю, коротше, що ще сказати, в аніме про перегони перегони йдуть фоном, наче це якийсь training montage для четвертого перса в третьому ряду від ГГ. Розумію, чому його не перекладали нормально досі, на цьому в мене все, бо я буду волати про "в цього бика душа мого брата!" і інші штуки, від яких мій бідний мозок ламався і просив дропнути сабж.
 
Сверху